Słonecznie -2°C

Aktualności

Wystaw się na targach

Urząd Marszałkowski zaprasza firmy z terenu naszej gminy do udziału w targach turystycznych. Przedsiębiorca zapłaci tylko 15% kosztów udziału w targach.


Do końca stycznia Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego zaprasza do skorzystania z oferty uczestnictwa w targach turystycznych na bardzo preferencyjnych warunkach. Dofinansowanie dla przedsiębiorców to nawet 85% kosztów! Oferta jest skierowana dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa lubuskiego, które działają w branży turystycznej (np. informacje turystyczne, wellness, SPA, agroturystyki, biura podróży, agencje reklamowe i PR, organizatorzy wycieczek, serwisy internetowe). Kryterium możliwości skorzystania z oferty jest wpis PKD dot. działalności turystycznej. Na stronie internetowej www.targi.lubuskie.pl znajdą Państwo regulamin, pakiet informacji oraz kwestionariusz do zapisów. W ramach uczestnictwa jednego przedsiębiorcy w imprezie targowej zapewnione będzie miejsce na stoisku województwa lubuskiego obejmujące pół lady wystawienniczej (dodatkowo możliwość korzystania z nowego stołu multimedialnego, ekranów telewizyjnych, fotobudki). Wszystkie sprzęty i stoisko są nowe, zakupione specjalnie na potrzeby targów. Zapewniamy transport przedstawiciela  firmy, nocleg ze śniadaniem oraz wpis do katalogu wystawców. Organizator zapewnia też stałe degustacje (produktów regionalnych oraz zajęcia animacyjne) na stoisku.
Imprezy targowe, na które Urząd Marszałkowski prowadzi rekrutacje, to Poznań, Wrocław, Katowice, Warszawa, Szczecin i Cottbus. Zainteresowani przedsiębiorcy mogą dzwonić pod numer: (68) 456 54 53 lub pisać na email: l.swatowski@lubuskie.pl
Na zdjęciu: wizualizacja oferowanego stoiska targowego (fot. UMWL)