Słonecznie 18°C

Galeria - Wakacyjna wycieczka dzieci do ZOO Safari

Wakacyjna wycieczka dzieci do ZOO Safari

Ponad 60 dzieci z Witnicy i okolic pojechało na wycieczkę do ZOO Safari w ramach ,,Wakacji z MDK’’. Zapraszamy do udziału w akcji – zajęcia będą się odbywać do końca sierpnia!

Wycieczka była największą atrakcją ,,Wakacji z MDK’’, toteż w czwartek pod Miejskim Domem Kultury kłębił się tłum dzieci. Dzięki dyrekcji Miejskiego Domu Kultury i dobrej ostatnio współpracy Gminy z ZOO Safari, na wycieczkę do Świerkocina pojechało aż 60 dzieci. Organizatorzy musieli zamówić dodatkowego busa, żeby zabrać wszystkich chętnych. Mali witniczanie zrobili objazd po safari autobusem, a potem odwiedzili piesze zoo. Podobały im się zwłaszcza małe kozy, które można było głaskać, a nawet brać na ręce. Na koniec dzieci bawiły się na karuzelach i huśtawkach w wesołym miasteczku.

Zajęcia w ramach ,,Wakacji w MDK’’ odbywają się do końca sierpnia, we wtorki, środy i czwartki. Organizatorzy zaplanowali m.in. występ iluzjonisty i spektakl teatralny. Szczegółowy program akcji znajduje się pod linkiem http://www.mdk.witnica.pl/40-news/602-wakacje-2015-z-mdk-zapraszamy-dzieci