Zachmurzenie 17°C

Galeria - DNI TALENTÓW 2014

DNI TALENTÓW 2014

W dniach 04-05.11.2014 r. już po raz czwarty w Zespole Szkół im. Mikołaja Kopernika w Witnicy odbyły się „Dni talentów”. Jest to impreza szkolna mająca na celu rozwijanie zainteresowań i pasji uczniów naszej szkoły. Z roku na rok widać coraz większe zaangażowanie zarówno ze strony uczniów jak i instruktorów prowadzących zajęcia.
W tym roku udało się stworzyć aż 12 grup tematycznych takich jak: Decoupage, Breakdance, Doświadczenia z fizyki i chemii, Warsztaty muzyczne, Zumba, Studio wizażu: fryzury, Ratownictwo medyczne, Grupa militarna, Grupa fotograficzna, Rysunek klasyczny, Rzeźbienie w glinie, Cukiernictwo. Zajęcia odbywały się zarówno na terenie naszej szkoły jak i w MDK, Dąbroszynie i Białczu, brali w nich udział uczniowie Zespołu Szkół a także zaproszona młodzież z Gimnazjum w Witnicy.
Dni talentów nie mogłyby się odbyć gdyby nie istotna pomoc sponsorów. Uczniowie i organizatorzy serdecznie dziękują Urzędowi Miasta i Gminy Witnica, Starostwu Powiatowemu w Gorzowie Wlkp., Radzie Rodziców, Stowarzyszeniu Przyjaciół Zespołu Szkół oraz Bankowi GBS w Witnicy.